Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii. OK
Tip na darček
Zľavy
Bazár
Galéria
Fotogaléria3D fotogalériaVideogaléria
Blog
Rady a tipy
Veľkoobchod
Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Sme hrdým držiteľom certifikátu kvality ISO9001

Orezávač trávnika ELIET Edge Styler PRO

Orezávač trávnika ELIET Edge Styler PRO - MA 022 020 203 Orezávač trávnika ELIET Edge Styler PRO
Kategória: Stroje na zárezové pokladanie káblov
Cena: 2719.00 s DPH
Kód produktu: MA 022 020 203
EAN: MA 022 020 203
Dostupnosť: dostupný
Záručná doba: 2 roky(ov)
Hodnotenie:
ks:
Orezávač trávnika ELIET Edge Styler PRO - MA 022 020 203 Orezávač trávnika ELIET Edge Styler PRO
0 0
Parametre produktu
Videá

Vyrývač trávnika ELIET Edge Styler PRO je ako stvorený pre orezávanie hrán trávnika, ktorý vám zároveň ušetrí množstvo času a peňazí. V miestach, kde stroskotá aj tá najlepšia kosačka, nasadíte orezávač trávnika ELIET. Čistý strih poskytne vášmu trávniku opäť nádherný vzhľad. Tento stroj je kompaktný, vysoko účinný a svoje úlohy plní na jednotku.

Pre pohon tohto stroja nie sú potrebné žiadne pásy, reťaze či iné súčasti, ktoré sú vystavené intenzívnemu opotrebeniu a údržbe, čo prispieva k trvanlivosti a spoľahlivosti. V praxi to znamená, že pánt ramena noža a náprava poháňajúca ojnicu sú na rovnakej ose. To ponúka výhodu, že hnací mechanizmus nijako neovplyvní nastavenie nožov. Aj táto skutočnosť prispela k jedinečnej konštrukcii stroja, ktorá ponúka obsluhe veľa výhod.

  • Manévrovateľnosť
  • Kompaktnosť
  • Rozloženie hmotnosti
  • Nadštandardný komfort
  • Mnohostranné využitie

Edge Styler ponúka omnoho viac. Po zimnom období prichádza jar a s ním aj potreba intenzívnej starostlivosti o trávnik a jeho okraje. Tento stroj je pre tento účel ako stvorený. Táto skutočnosť platí práve pre koniec intenzívneho obdobia kosenia, kedy sú okraje trávnika poškodené. Tráva rastie aj na okrajoch trávnika, ktorá je ale často mimo dosah vašej kosačky. Pri použití rezacieho nástroja možno aj tento problém jednoducho a rýchlo vyriešiť. Nôž, ktorý reže zarastenú trávu, funguje na princípe nožníc, statická a pohyblivá časť sa skĺzne cez seba a týmto sa tráva zachytí medzi obe časti a je porezaná. Tieto dve časti sú inštalované vo viacerých pároch za sebou, pokiaľ sa teda ostrie jednoho dielu vyčerpá, nastupuje nové ostrie.

Tento mechanizmus je veľmi bezpečný, pretože zo stroja nevystupujú žiadne ostré časti. Výsledkom je, že môžete kontrolovať rezacie zariadenie bez nebezpečia, čo zvyšuje presnosť a dokončovanie kosenia okrajov trávnika.

Maximálna bezpečnosť

V porovnaní s inými strojmi, ktoré používajú otočné nože, je rýchlosť o 1/3 nižšia, čo pri rezaní nespôsobuje žiadne komplikácie a tým vás zároveň ochraňuje. Akonáhle sa nôž zdvihne z pôdy, napájacia sila ho zastaví.

Motor, výkon Honda GX120, 4.0 HP
Hrúbka noža 3 mm
Rýchlosť kmitov noža 1000 kmitov/min.
Pohon noža Hnaci riadeľ a klinový remeň
Pojazdová rýchlosť 0,9 km/h
Pojazdové hnacie koleso 200 x 50 mm
Rozmery (dxšxv) 1250 x 540 x 915 mm
Hmotnosť 92 kg

Stroj na zárezové pokladanie kábla ELIET Edge Styler PRO

Pridajte svoje hodnotenie

Ohodnoťte produkt

Pridajte svoj komentár k produktu

Spýtať sa na produkt / Mám záujem o predvedenie stroja

meno, priezvisko

e-mail

tel. číslo (mobil)

koľko je sedem krát 2? (overenie)

otázka