Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii. OK
Tip na darček
Zľavy
Bazár
Galéria
Fotogaléria3D fotogalériaVideogaléria
Blog
Rady a tipy
Veľkoobchod
Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Sme hrdým držiteľom certifikátu kvality ISO9001

Štiepkovač ELIET SUPER PROF ON ROAD

Štiepkovač ELIET SUPER PROF ON ROAD - MA 029 070 113 Štiepkovač ELIET SUPER PROF ON ROAD
Kategória: Štiepkovače a drviče
Cena: 17209.00 s DPH
17499.00 € (-2%)
Kód produktu: MA 029 070 113
EAN: MA 029 070 113
Dostupnosť: dostupný
Záručná doba: 2 roky(ov)
Hodnotenie:
ks:
0 0
Parametre produktu
Videá

ELIET SUPER PROF ON ROAD je profesionálny štiepkovač určený pre profesionálnych záhradkárov a realizátorov. Tento model v prevedení na ťažnom kolesovom podvozku urečným pre prevoz na pozemkových komunikáciách umožňuje rýchly presun medzi vzdialenými miestami požadovaného pracovného nasadenia. Vyznačuje sa veľmi vysokou výkonnosťou a dosahuje vynikajúce výsledky. Poháňa ho motor svetovej americkej kvality Briggs & Stratton s výkonom 18 HP. Odpad z osemhodinovej prerezávky stromov sa rozseká na štiepky a  to len za jednu hodinu. Tento samojazdný štiepkovač s mimoriadne kompaktným konštrukčným prevedením hravo spracováva vetvy a zelený odpad s maximálnym priemerom drevennej hmoty 130 mm. Aj to svedčí o výkonnosti, sile a efektivite záhradných drvičov a štiepkovačov značky ELIET. Tento model je technicky vysoko vyvinutý, takže do všetkých záhrad sa dostanete ľahko, rýchlo a bez veľkej a zbytočnej námahy. Nenamáhajte sa a nenoste kvantum odpadu k stroju. Zoberte váš štiepkovač a jednoducho s ním príďte k odpadu a jednoducho pracujte. Záhradný drvič dokonale zodpovedá najdôležitejším pracovným princípom. Jedna osoba na jeden stroj a veľmi rýchle spracovanie dreva pri obzvlášť nízkej spotrebe. Maximálny prieper drvenej drevenej hmoty, maximálny výkon a 24 nožov RESIST robia tento skvelý drvič bezkonkurenčným. 

  • ELIET CHOPPING PRINCIPLE™
  • ELIET AXELEROTM
  • ABS systém
  • ELIET Resist nože

Stroj štiepkuje drevo takisto dobre ako zelený odpad. Materiál nemusíte triediť dopredu. Vyše 5000 spokojných zákazníkov z 30 krajín potvrdilo skvelú povesť tohto vysoko úspešného stroja s jeho robustnou konštrukciou, ktorá je založená na jednoduchom a veľmi dobre premyslenom dizajne patentovanej technológie z nízkymi nárokmi na údržbu.

Všetky funkcie stroja sú zoskupené na prehľadnej palubnej doske, ktorá je umiestnená v prednej časti stroja. Taktiež je stroj vybavený veľkým LDC displejom, ktorý sa nachádza medzi kľúčom k zapaľovaniu a klapkou sytiča. Prostredníctvom displaya štiepkovač komunikuje so svojou obsluhou. Okrem zobrazovania užitočných funkcií stroja informuje o potrebe údržby. Pod displejom je najdôležitejšie tlačidlo stroja "AKCIA". Toto elektronické ovládanie elektromagnetickej spojky zapojí nožový systém a AxeleroTM a zaisťuje aktiváciu podávacieho valca. Jedným stisknutím tlačidla prebudíte "zviera" ELIET SUPER PROF.

ABM systém: Tento dômyselne premyslený systém rovnomerne reguluje rýchlosť posuvu. Čidlo zaisťuje každú zmenu otáčok motoru. Pri zaťažení motoru dôjde k poklesu otáčok motora a pomocou elektroniky ABM ku krátkemu zastaveniu posuvného valca. Ak hrozí preťaženie, zastaví systém ABM posuv materiálu, dokiaľ sa motor zasa nerozbehne na plný výkon. Zatiaľ čo stroj vlastnou reguláciou všetok materiál spracováva na malé štiepky, Vy môžete v klude vo svojej práci pokračovať bez toho aby ste stroj museli strážiť. To znamená optimálny výkon pri nízkej spotrebe paliva iba 3,2 litra.

  • Minimálne náklady na údržbu
  • Nízka hlučnosť a vysoká bezpečnosť
  • Maximálna flexibilita a úspora času
  • Inteligentný stroj
  • Maximálne využitie
  • Jednoduché plnenie

Nože ELIET Resist: V spolupráci so špecializovaným výskumným strediskom bol vyvinutý typ noža, ktorý má podstatne dlhšiu životnosť. Tieto nože môžu byť používane obojstranne a majú životnosť až 200 prevádzkových hodín. Vzhľadom k jednoduchému prístupu k nožom je nože možné brúsiť priamo na nožovej hriadeli.

Motor - výkon B&S Vanguard Vanguard, 18 HP, elektroštartér
Max. priemer drevnej hmoty                 130 mm
Max. výkon - kapacita štiepkovania 7,0m³/hod (48 000 úderov/minúta)
Počet nožov 24 ks, otočné, ELIET RESIST  
Technológia ELIET Chopping principleTM
Výška vyhadzovacieho komína 2000 mm
Počet valcov 2
Objem valcov 570 cc
Pracovná šírka 480 mm
Riadenie výkonu ABM (Anti-Block Motor)
Rozmery stroja 2000 x 835 x 1450 mm
Prevodovka V-belt XPA 2120 x2 Powerband
Spojka Elektromagnetická + brzda
Otvor 500 x 700 mm
Objem palivovej nádrže 18 l
Hmotnosť 495 kg

Štiepkovač ELIET SUPER PROF ON ROAD

Pridajte svoje hodnotenie

Ohodnoťte produkt

Pridajte svoj komentár k produktu

Spýtať sa na produkt / Mám záujem o predvedenie stroja

meno, priezvisko

e-mail

tel. číslo (mobil)

koľko je sedem krát 2? (overenie)

otázka